Nowa strona
Miło nam zaprezentować nową stronę internetową, dzięki której kontakt z nami będzie jeszcze łatwiejszy. Aby złożyć zamówienie na nasze usługi lub zadać pytanie, wystarczy skorzystać z bezpłatnego formularza kontaktowego poniżej, bez konieczności logowania. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe. Zapraszamy.
23.07.2014
Bądź na bieżąco
Bądź na bieżąco z tym, co mamy Ci do zaoferowania. Nie przegap atrakcyjnych promocji! Może zostaniesz nie tylko naszym Klientem, ale i współpracownikiem? Zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę internetową, szczególnie do zakładek Oferta indywidualna i Oferta pracy. Z nami osiągniesz upragniony sukces!
23.07.2014
Cennik usług

Jesteśmy precyzyjni od początku do końca  w tym, co robimy. Nie znajdziesz więc na naszej stronie ogólnego, ani żadnego innego cennika usług.

Każdego Klienta traktujemy niezwykle indywidualnie, w taki też sposób wyceniamy nasze usługi. Ostateczny ich koszt zależy bowiem od wielu różnych czynników takich jak:

  • wybrany rodzaj okien,
  • wielkość zamówienia,
  • sposób wykończenia,
  • odległość,
  • czas wykonania usługi (standard, czy ekspres).

Najlepiej skontaktuj się z nami, zapytaj o szczegóły w Twoim konkretnym przypadku. Boisz się, że nie potrafisz fachowo sprecyzować szczegółów? Nie ma problemu. W razie potrzeby my dokonamy niezobowiązujących pomiarów i doradzimy optymalne rozwiązanie. To wszystko, co najważniejsze oczywiście GRATIS!

Czekamy na Twój sygnał z niecierpliwością.